HONDA CIVIC 10 G nyní jen 419.900,- Kč !!! O třídu lepší auto

Datum: 14.05.2020
  | 
Kategorie: automobily
3 roky záruka pro všechny modely 8 let věrnostní program. 3 roky Honda Assistence zdarma. Společnost Honda letos slaví 47. výročí modelu Civic. Model CIVIC byl poprvé představen v roce 1972. Deset úspěšných generací jej historicky řadí mezi nejúspěšnější a nejprodávanější modely nižší střední a střední třídy.

   

https://www.honda.cz/cars/new/civic-5-door/overview.html

 

https://www.honda.cz/cars/new/civic-type-r/overview.html

 

https://www.honda.cz/cars/new/civic-5-door/offers/nabidka_detail.html

 

 

 

https://www.youtube.com/user/CZHonda

 

 

                          

http://ulozto.cz/xJA4ByNf/honda-hands-hd-1920x1080-mov

 

 

Honda slaví 46. výročí modelu Civic

Společnost Honda letos slaví 48. výročí modelu Civic, který byl poprvé představen v roce 1972. Od této doby překročil počet prodaných modelů  desítky milionů kusů na celém světě. Toto číslo a  deset úspěšných generací jej historicky řadí mezi nejúspěšnější a nejprodávanější modely nižší střední třídy. Model Civic je populární svou dostupností, pohodlím a zábavností při řízení, vždy vynikal svojí kvalitou a spolehlivostí a byl na předním místě ve vývoji technologií a motorů představujících technický průlom.


1. generace (1972-1979)
Model Civic byl na trh uveden jako vize dostupného, ale přesto komfortního a z řidičského hlediska atraktivního vozu značky Honda. První automobil na světě, který splnil požadavky amerického zákona o čistotě ovzduší a čtyři roky po sobě dosáhl nejnižší spotřeby v hodnocení americké agentury pro životní prostředí.

2. generace (1979-1983)
Počet prodaných vozů Civic překročil 2,5 milionu. Na všech hlavních trzích se prodávali 3, 4 a 5dveřové verze s motory o obsahu od 1,3 do 1,5 litru. Kvůli vyšší účinnosti spalování byl motor CVCC dále upraven a vůz byl vybaven katalyzátorem.

3. generace (1983-1987)
"Zázračný Civic" vznikl na základě designového konceptu nazvaného "Man-Maximum, Machine Minimum", kdy v centru pozornosti byl zákazník, a automobil mu měl sloužit.

4. generace (1987-1991)
V této generaci byly u všech verzí použity motory se čtyřmi ventily v každém válci. Poprvé bylo u tohoto modelu použito zavěšení předních i zadních kol se dvěma příčnými rameny převzaté z modelů Accord a Prelude, které zajistilo vynikající stabilitu a ovladatelnost. DOHC VTEC se stal prvním motorem na světě vybaveným elektronickým řízením časování i zdvihu ventilů.

5. generace (1991-1995)
Aerodynamika a snižování spotřeby byly hlavními kritérii při vývoji 5. generace modelu Civic. Nabídka motorů zahrnovala 1,3-, 1,4-, 1,5- a 1,6litrové agregáty. Špičková technologie VTEC byla použita také u motoru s rozvodem SOHC, čímž se dále podařilo zlepšit rovnováhu mezi spotřebou paliva a výkonem. Další vývoj představoval systém VTEC-E, který směřoval k dalšímu snižování spotřeby paliva. Během tohoto období přesáhl počet vyrobených vozů Civic hodnotu 10 milionů.

6. generace (1995-2000)
Tento Civic byl nejlépe prodávaným vozem tohoto jména – celkem se prodalo přes 3,2 milionu kusů. Pro varianty se 2, 3, 4 a 5 dveřmi 6. generace byl poprvé k dispozici také dvoulitrový dieselový motor. K dispozici byly také benzínové motory se zdvihovým objemem 1,3, 1,4, 1,5, 1,6 a 1,8 litru. Motor s třífázovým systémem VTEC jasně prokázal možnost zvýšení výkonu bez zvyšování spotřeby paliva. Převodovka CVT poprvé nabídla možnost plynulého automatického řazení.

7. generace (2000-2005)
V letech 2000 - 2005 byly vyrobeny 2 miliony vozů Civic 7. generace. Vůz se vyznačoval prostornějším interiérem, zcela novou rovnou podlahou a řadicí pákou umístěnou na palubní desce. Spojením technologií VTEC a VTC (proměnlivé časování ventilů) konstruktéři Honda vytvořili výkonnější motory. Rostoucí ohleduplnost k životnímu prostředí vedla k vytvoření verze Civic IMA (Integrated Motor Assist). Elektromotor spojený s úsporným motorem i-DSI dosáhl unikátního výsledku: 1,3litrový motor nabídl spotřebu srovnatelnou s litrovým motorem, ale zároveň disponoval výkonem srovnatelným s motorem o objemu 1,6 litru. V této generaci byl představen první model Civic Hybrid, který byl poháněn 1,3litrovým motorem. Pokud jde o bezpečnost, model Civic obdržel od organizace EuroNCAP historicky nejvyšší hodnocení za ochranu chodců (podle starého způsobu testování).

8. generace 2006-2011
V 8. generaci společnost Honda rozdělila model mezi dvě různé platformy: jednu určenou primárně pro domácí a pro severoamerický trh a druhou určenou pro evropský trh. Evropská verze byla vybavena 1,8litrovým motorem i-VTEC, 1,4litrovým motorem i-DSI a 2,0litrovým motorem Type R i výkonným a úsporným 2,2litrovým naftovým motorem. Vůz se vyznačoval vynikajícím souladem mezi dobrou ovladatelností a výkonem, prostorným interiérem a mimořádně nízkou spotřebou paliva.

V roce 2009 byl vzhled modelu mírně inovován a byl představen nový, úsporný 1,4litrový motor i-VTEC a nová automatická převodovka.

9. generace od roku 2012 do roku 2017
Po představení na frankfurtském autosalonu v září 2011 je 9. generace nejnovějším modelem Civic, který je vybaven motory 1.6 i-DTEC, 1,8 i-VTEC a 1,4 i-VTEC. 5dvéřový model Civic byl vyhodnocen jako jedno z nejbezpečnějších vozidel v Evropě, a to podle nového nezávislého testování nárazů od Euro NCAP, v němž model Civic získal maximální hodnocení 5 hvězdiček. Kromě toho organizace Euro NCAP oznámila, že ocenění Advanced NCAP, které již značka Honda obdržela za svůj systém pro zmírňování následků kolize CMBS, rozšiřuje i na nový Civic.
Od roku 1972 bylo ve světě prodáno přes 22 milionů vozů Civic.
 
 

 2014 CIVIC TOURER

 

.........rok 2017  nová 10. generace , větší, vybavenější, perfektní .........

Nejsportovnější model Civic všech dob přichází s úchvatným výkonem, novým elegantním designem a prvotřídním prostorným interiérem. 

Rok 2020 přiváží na evropský trh "fejsliftovanou" verzi s několika vylepšeními 


Akční nabídka „48. výročí Civic“
Při příležitosti 48. výročí modelu Civic, připravila Honda Česká republika novou akční nabídku .

Při využití zvýhodněného financování Honda Finance mohou zákazníci získat zimní pneumatiky zdarma nebo zvolit některý ze způsobů financování bez navýšení (s 0% navýšením, 50:50 bez navýšení, třetiny bez navýšení). Záruku 3 roky  + 5 let věrnostní program

 

 

 

 Nástup 10. generace s výkonnými turbomotory, mimořádně bohatou výbavou a atraktivní cenou................COMFORT již za cenu 419.900,- vč. DPH!!!