Nová generace JAZZ e-HEV od 449.900,- Kč bohatá výbava, automat

Datum: 01.09.2020
  | 
Kategorie: automobily
JAZZ e-HEV již v Pardubicích - předváděcí jízda doporučena !!! Cena od 449.900,- Kč vč. DPH Zkus to s Hondou - výrazné slevy - novinky : HRV sport s motorem 1.5 iVTEC TURBO CR-V doprodej modelů s benzínovým motorem !!! - možnost objednání nové generace modelu JAZZ 1.5 iVTEC HYBRID - nový podej CSOSSTAR - možnost objednání modelu URBAN EV - nečekejte, příjďte včas

MALÉ ROZMĚRY, VELKÝ DOJEM

https://www.honda.cz/content/dam/local/czech-republic/cars/katalogy-ceniky/CZ_katalog_Jazz_MR21_20200819.pdf

Proti předchozí generaci je bohatší o : 

 

• Hybridní pohon (+5kW; +131Nm)
• Automatická převodovka
• Honda SENSING
• 10 airbagů (kolení + střední vpředu + boční vzadu)
• Automatická klimatizace
• Adaptivní tempomat
• LED světlomety

 

Poznejte hlavní přednosti nových modelů Honda Jazz a Crosstar.

Srdcem zcela nového modelu Jazz je nové hybridní hnací ústrojí. Vůz rychle reaguje: přenos výkonu je hladký a plynulý. Je kultivovaný: má nejmodernější převodovku s přímým pohonem a uhlazený, pohodlný interiér. A je úsporný: využívá nejnovější technologie, které snižují emise a spotřebu paliva. Sečteno a podtrženo, užijete si bezpečnou jízdu s vědomím, že výkon je naprosto optimální.

                                                    

 

 

https://www.honda.cz/content/dam/local/czech-republic/cars/katalogy-ceniky/CZ_cenik_Crosstar_MR21_20200819.pdf

https://www.honda.cz/content/dam/local/czech-republic/cars/katalogy-ceniky/CZ_cenik_Jazz_MR21_20200819.pdf

ZCELA NOVÝ MODEL HONDA JAZZ ČERPÁ INSPIRACI Z POZNATKŮ O HYBRIDNÍM POHONU FORMULE 1

 

Systém e:HEV nově vyvinutý pro model Jazz je vybaven dvěma kompaktními, vysokoenergetickými elektrickými motory propojenými s 1,5litrovým benzínovým motorem DOHC i-VTEC, lithium-iontovým akumulátorem a inovativní převodovkou s pevným převodovým poměrem prostřednictvím inteligentní řídicí jednotky. Tyto pokročilé technologie fungují v harmonii a poskytují tak vysoce účinnou, bezproblémovou a přímou odezvu.

https://hondanews.eu/eu/en/download/298238/web/mp4?play=1


ŽIVÝ MOTOR S RYCHLOU ODEZVOU
Model Jazz dokáže hladce střídat tři jízdní režimy: elektrický pohon, hybridní pohon a pohon motoru se přizpůsobí podmínkám a nejúčinnějším způsobem zajišťují vysoký výkon. Stačí nasednout, nastartovat a jet!

 

SPOTŘEBA PALIVA
3,6–3,9 (l / 100 km)

v měststém provozu dokonce 2,4 litru na 100 km 

EMISE CO2
82–89 (g/km)

https://www.honda.cz/cars/new/jazz-hybrid/overview.html

https://www.honda.cz/cars/get-a-brochure/secure/download-post.html?model=JazzHybrid2021

 

 

Zcela nová řada Jazz vás spojí s vaším světem
pomocí nejmodernějších technologií. Naše nová
generace Honda CONNECT přichází s 9" dotykovou
obrazovkou s vysokým rozlišením a kompatibilitou s
Apple CarPlay® a Android AutoTM*.
Intuitivní osobní asistent Honda používá jedinečné
kontextové dorozumívání a strojové učení, aby
reagoval na vaše pokyny. Vše s jednoduchým
příkazem „OK Honda...“
K novým funkcím můžete přistupovat také pomocí
aplikace My Honda+, která vám umožní vzdáleně
uzamknout nebo odemknout vůz a dokonce
přeposlat vaši cílovou destinaci
do navigačního systému automobilu.

 

                                              HONDA e -  RYZÍ ELEKTROMOBIL V RETRO STYLU

https://www.honda.cz/content/dam/local/czech-republic/cars/katalogy-ceniky/CZ_Honda_e_let%c3%a1k.pdf

https://www.garaz.cz/clanek/honda-e-21004765#source=hp&seq_no=4&dop_ab_variant=0&dop_req_id=Nz3nCZqlqa3-202009230924&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Kompaktní, plně elektrická Honda e je inspirována prognózou firmy Honda pro rok 2030 a jejími snahami o zlepšení stavu životního prostředí, zejména v rušných městských oblastech. Zcela nová Honda e byla od počátku koncipována jako ideální vůz do moderního městského prostředí. Je dokonalým výtvorem vycházejícím z filozofie značky o technickém řešení, které je orientováno na člověka.

https://www.honda.cz/cars/new/honda-e/overview.html

Tento kompaktní elektromobil je vybaven převratnými technologiemi a disponuje vyspělou, inteligentní konektivitou. Cestující jsou tak neustále ve středu dění. Honda e nastavuje v segmentu kompaktních elektromobilů nové technologické standardy. Nabízí intuitivní infotainmentové služby a propojené aplikace, které se jednoduše a nenápadně prolínají s moderním životním stylem majitele. Jsou přístupné prostřednictvím dvou dotykových obrazovek, systému Osobní asistent Honda s umělou inteligencí a aplikace My Honda+ pro smartphony.

Osobní asistent Honda (HPA), prvek umělé inteligence na palubě, se postupem času zdokonaluje v porozumění hlasu jednotlivce. Na základě tohoto učení přichází s přesnějšími reakcemi a stará se o snadné propojení vozu a řidiče s okolním světem. K vyspělým technologiím, jež zjednodušují používání vozu, patří digitální klíč, který umožňuje bezpečný přístup k vozu pomocí smartphonu, a důmyslný systém aktivace, který zajišťuje, že vůz Honda e je odemčen, připojen a připraven vyjet, kdykoli se k němu řidič přibližuje.
 

Elektromobil Honda e se na trh dostane ještě letos

 

Nový vůz Honda e byl vytvořen s důrazem na výjimečné jízdní vlastnosti v městském provozu. Elektromobil Honda nové generace představuje mimořádné spojení dynamiky, efektivity a výkonu a do segmentu kompaktních elektromobilů vnáší bezkonkurenční možnosti využití a zábavu z jízdy.


Elektromobil Honda e je vybaven silným elektromotorem o výkonu až 110 kW/150 koní, který dosahuje točivého momentu přes 300 Nm. Ve voze je osazen akumulátor o kapacitě 35,5 kWh, který v této třídě patří k nejkompaktnějším. Přispívá k výjimečné rovnováze a nízké hmotnosti vozu, umožňuje funkci rychlého dobití z prázdného stavu do 80 % za 30 minut a zajišťuje dojezd přes 200 km, což je ideální pro každodenní provoz v městském prostředí.

Konstruktéři firmy Honda kladli zvláštní důraz na zlepšení jízdních vlastností, aby jízda s vozem byla zábavná a atraktivní. Akumulátor je umístěn nízko pod podlahou a těžiště vozu je tak přibližně 50 cm nad zemí. Díky rozložení hmotnosti v poměru 50:50, kompaktní velikosti při zachování šířky a krátkým převisům vpředu i vzadu automobil vnáší do segmentu kompaktních elektromobilů optimální poměr stability a ovladatelnosti.

Motor pohání zadní nápravu, což jednak vozu dodává sportovní charakter, zároveň je tím zajištěno přesnější řízení přední nápravy. Díky tomu je poloměr otáčení přibližně 4,3 metru a vůz Honda e je tak v malých městských uličkách mimořádně ovladatelný.
 

 

Digitální přístrojová deska po celé šířce vozu Honda e byla navržena s důrazem na bezproblémové používání propojených aplikací a služeb. Pět úhledně začleněných barevných obrazovek s vysokým rozlišením společně zabírá celou šířku interiéru vozu.

Displeje systému bočních kamerových zrcátek jsou umístěny ergonomicky na obou koncích přístrojové desky, aby řidič měl přirozený pocit pohledu, zatímco displej systému středového kamerového zrcátka přenáší obraz ze zadní středové kamery a zvětšuje tak zorné pole řidiče.

 

Unikátního osobního asistenta Honda uvedete do chodu slovy „OK, Honda“, a položíte otázku nebo vydáte pokyn. Pomocí strojového učení tato technologie časem rozvíjí větší porozumění hlasu dané osoby a na základě toho přichází s přesnějšími reakcemi a odpověďmi.