Financování se ŠkoFINem

Proč financovat vůz se ŠkoFINem ?

Pokud se chystáte koupit nový vůz, zvažte nejprve, jakým způsobem jej pořídíte.

Za hotové?

Nákup za hotové se ne vždy vyplácí. I když disponujete dostatečnou hotovostí na pořízení nového vozu, může pro vás často být výhodnější využít akční úvěr od ŠkoFINu s nízkými úrokovými a pojistnými sazbami.
Při financování prostřednictvím úvěru zaplatíte za vůz takřka stejně jako při jednorázové koupi za hotové, ale přitom:

  • vám zůstane určitá rezerva pro nenadálé situace,
  • rozložíte platbu v čase (přičemž platí, že stokoruna placená za rok má z důvodu inflace nižší hodnotu než stokoruna placená nyní),
  • můžete volné prostředky nechat zhodnotit nebo je využít k jinému účelu,
  • díky našim zvýhodněným pojistným sazbám ušetříte na povinném ručení, havarijním pojištění a dalších doplňkových produktech, jako jsou Pojištění platebních povinností, ŠkoFIN Asistent či ŠkoFIN GAP,
  • můžete si dopřát i lepší a bezpečnější vůz, než jste si původně vybrali, protože rozdíl dokážete pohodlně splácet s minimálním navýšením.

Půjčíte si od banky, nebo od ŠkoFINu?

Banka vám poskytuje na nákup vozidla bezúčelový úvěr, tomu zpravidla odpovídá i nutná vyšší úroková sazba. ŠkoFIN vám půjčuje na konkrétní vůz, a proto vám ve spolupráci s výrobcem dokáže nabídnout ty nejlepší podmínky. Podnikatelé a firmy pak mohou prostřednictvím financování dále uplatnit účetně-daňové výhody, anebo využít výhodný operativní leasing. ŠkoFIN se specializuje stále více na fleet, tedy zřizování a správu vozového parku.

Výhody financování u ŠkoFINu?