Služby autobazaru

Neváhejte navštívit či kontaktovat náš autobazar, rádi vám s prodejem či výkupem Vašeho vozu poradíme.

  • Nabízíme výkup vozů za hotové i na protiúčet (vyplacení peněz ihned).
  • Vaše vozidlo připravíme na prodej a nainzerujeme na nejnavštěvovanějších inzertních webech.
  • Ojeté vozy je možné zaplatit v hotovosti, převodem, ale také je možné vozidlo koupit na úvěr. Vše dle Vašich možností.

Ověřování původu vozidel

Jsme certifikovaným partnerem společnosti CEBIA zabývající se prověřováním původu vozidel. Vozidla u nás jsou vždy prověřená a to nejen z hlediska původu, krádeže, ale také z hlediska finančních závazků… Vše dle dostupnosti informací od firem, které nabízejí tyto služby (Cebia…).


Výkup vozů

Vykupujeme pouze vozy s jasnou historií v dobrém technickém stavu a servisní historií.


Komisní prodej

Chcete prodat váš ojetý automobil, určit si sám prodejní cenu a dále se o nic nestarat? S komisním prodejem vozů máme bohaté zkušenosti. Stačí, když k nám svůj vůz přivezete. Váš vůz co nejdříve nainzerujeme. Peníze dostanete ihned, jak ho prodáme.


Dovoz vozů na přání – Auto na míru

Naše služby převyšují služby běžného autobazaru. V případě, že si nevyberete z naší nabídky, nabízíme vám možnost objednávky vozu dle Vaší přesné individuální specifikace. Společně vybereme specifikaci vámi poptávaného vozu (rok výroby, najeté kilometry, výbava), kterou náš prodejce zpracuje, připraví nabídku na konkrétní vozy splňující vaše požadavky a ihned vás kontaktuje. Je jen na Vás, které si vyberete.

Chcete si vybrat sami nebo jste si už vybrali. Nevadí! Pokud si sami vyberete nějaký vůz na zahraničních inzertních serverech (především v Německu), postaráme se o jeho koupi a dopravu až k nám. Neváhejte nás kontaktovat, jaký vůz jste si vybrali, my provedeme jeho důkladné prověření - původ, servisní historie i technický stav….


Pojištění

Na každý vůz jsme schopni sjednat potřebné zákonné pojištění včetně převodu bonusu z předchozích pojistných smluv. Nabízíme povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel, zavazadel atd.


Financování vozů

Podle stáří vozidla je možné vozidlo zakoupit i na úvěr. V oblasti financování vozidel spolupracujeme jen s prověřenými a spolehlivými partnery. Přinášíme vám proto úvěry od renomovaných finančních partnerů.

Výhody úvěru

  • Rychlé vyřízení
  • Postačí vám dva doklady totožnosti (popř. živnostenský list nebo výpis z Obchodního rejstříku)
  • První splátka až měsíc po uzavření úvěru
  • Sami si zvolíte délku splácení
  • Fixní výše splátek po celou dobu úvěru
  • Možnost předčasného splacení
  • Úvěr lze poskytnout na 6 až 72 měsíců
Map

Kontakty

autoDUKLA s.r.o.
Kpt. Nálepky 2674, 530 02 Pardubice
IČ: 64826937 DIČ: CZ64826937

spisová značka
C 8943 vedená u Krajského soudu
v Hradci Králové

naše datová schránka
st4pjum

Autosalon:

Po – Pá 9 – 17 hod.
Sobota po tel. domluvě
+420 777 777 275
autosalon@hondapardubice.cz

Autobazar:

Po – Pá 9 – 17 hod.
Sobota po tel. domluvě
+420 777 633 001
bazar@hondapardubice.cz

Autoservis:

Po – Pá 7:30 – 17 hod.
Sobota ZAVŘENO.
+420 777 794 235
+420 777 777 274
servis@hondapardubice.cz

Motosalon:

Po – Pá 9 – 17 hod.
Sobota po tel. domluvě
+420 777 777 139
+420 777 777 293
moto@hondapardubice.cz

Motoservis:

Po – Pá 9 – 16:30 hod.
Sobota ZAVŘENO.
+420 777 777 139
+420 777 777 293
moto@hondapardubice.cz

Údaje obsažené na těchto webových stránkách mají informativní charakter. Uvedené indikativní nabídky nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z uvedených indikativních nabídek nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Ohledně možnosti odpočtu DPH u jednotlivých vozidel se předem informujte. V případě sporu mezi kupujícím (spotřebitelem) a prodávajícím může kupující (spotřebitel) využít též možnosti mimosoudního řešení sporu. V takovém případě může kupující (spotřebitel)kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je Česká obchodní inspekce (http://www.coi.cz) a postupovat dle pravidel tam uvedených. Více informací o mimosoudním řešení sporů lze nalézt též na stránkách České obchodní inspekce.